Uposlenici Ambasade SAD u mundijalskoj groznici, objavili simpatični video: "Haj'mo Zmajevi"

Uposlenici Ambasade SAD u Sarajevu objavili su simpatični video. Očito je i njih uhvatila mundijalska groznica. Osim matičnim zemljama, odlučili su pružiti podršku Zmajevima.
Oglas
Neki od njih trudili su da se da na bosanskom jeziku kažu za koga će navijati, a neki su obukli i dresove Reprezentacije BiH.
"Sutra ću navijati za SAD, a večeras za Zmajeve", rekla je jedna od uposlenica.
Drugi uposlenik i treći uposlenici su bili u dresovima BiH: "Kako misliš? Ja sam Amerikanac, Amerika, ali i Zmajevi. Hajmo Zmajevi!"; "Kao što vidite, navijam za Bosnu. Hajde Bajraktarević! Naprijed!" - rekao je na bosanskom.
Bilo je tu i šaljivih situacija. Tako je jedan od mladića rekao da će navijati za Kanadu pa su ga "iznijeli" iz kadra.
Pogledajte simpatični video.
👉 Sve u vezi nastupa BiH na Mundijalu
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android /iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas